pl

Zasady gry

Zagraj w grę Las Bożonarodzeniowy w Wilnie i skorzystaj z okazji, aby nabyć 24-godzinny Vilnius Pass dla dorosłych za 1 EUR. Możesz zobaczyć atrakcje Wilna, oszczędzając nawet 68 EUR!
Vilnius Pass bezpłatnie otwiera podwoje większości muzeów w mieście, pozwala odbyć wycieczkę autobusem Hop-on Hop-off, ponadto wiele rodzajów rozrywki jest tańszych.
Więcej informacji o rabatach: https://www.govilnius.lt/visit-vilnius/vilnius-pass-attractions
Zasady gry

1. Zagraj w grę i znajdź prawdziwą choinkę w bożonarodzeniowym lesie w Wilnie.
2. Gdy znajdziesz choinkę, wpisz swój adres e-mail i otrzymaj kod rabatowy.
3. Kod rabatowy jest unikalny i można go użyć tylko raz.
4. Możesz użyć kodu rabatowego przy zakupie 24-godzinnego Vilnius Pass dla dorosłych do 31 stycznia 2022 r. Nie zwlekaj!
5. Kup 24-godzinny Vilnius Pass dla dorosłych, klikając link podany w e-mailu lub pobierając bezpłatną aplikację Vilnius Pass.
6. Postępuj zgodnie z instrukcjami, wprowadź kod rabatowy i kup 24-godzinny Vilnius Pass dla dorosłych za 1 EUR.

7. Na swój e-mail otrzymasz potwierdzenie zakupu oraz 24-godzinny kupon na Vilnius Pass. Możesz go trzymać w telefonie, wydrukować lub odebrać fizyczną kartę w Wilnie, w dowolnym Centrum Informacji Turystycznej https://www.govilnius.lt/tourist-information-centres.
8. Twój 24-godzinny Vilnius Pass dla dorosłych będzie ważny przez rok od daty zakupu.
9. Zgodnie ze strategią marketingową Go Vilnius, gra przeznaczona jest wyłącznie dla mieszkańców rynków docelowych – Polski i Łotwy. Mieszkańcy innych krajów nie mogą brać w niej udziału.
10. Do jednego adresu e-mail można przypisać jeden unikalny kod.
11. Organizator gry zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo przekazanych mu danych osobowych i nie przekazywać ich osobom trzecim.
12. Organizator gry Go Vilnius https://www.govilnius.lt/contacts
Z Vilnius Pass zaplanuj swoją podróż do Wilna i przyjedź w dogodnym dla Ciebie terminie.
Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Jeśli się zgadzasz, kliknij przycisk „Zgadzam się”. Więcej informacji w Polityce cookies.

Zgadzam się